Dilema bílé feministky. Pokleknout před černochem, nebo brojit proti patriarchátu?

Feministická sdružení opět nezklamala. Houfně se připojila k protestům proti civilizaci, tedy té naší, kterou nesnášejí. Zase se nebude bojovat proti otřesnému násilí na ženách v Africe, ale bude se poníženě klečet před černochem.

Taky jste registrovali obrázky bělošek, které poklekly před černochem, aby mu daly najevo svoji podřazenost na omluvu za svoji rasu? Taky Vás napadly pornografické myšlenky? A taky jste čekali na mediální smršť feministických sdružení po celém světě odsuzující takový nechutný hold patriarchálnímu šovinismu?

Tak to je asi špatně znáte. Přesně naopak. Jakmile se totiž naskytne příležitost bořit civilizaci, feministická sdružení jsou zde, ochotná popřít vlastní ideologii.

Zatímco v civilizovaných zemích se vybíjejí na ptákovinách typu -ová, istanbulské převýchově chlapců a podobných nesmyslech, jakmile jde o skutečné ponižování žen, nastane mlčení.

Už jste slyšeli, že by nějaké feministky odsuzovaly extrémně vysokou míru násilí na ženách v afro-americké komunitě (black-on-black violence)?

Slyšeli jste, že by se zastaly obřízkou mučených imigrantek ve vlastní komunitě?

Kolikrát jste zaslechli řev odsuzující uříznutou hlavu německé Turkyně „ze cti“?

Myslíte si, že jim vadilo, že Floyd přepadl těhotnou černošku a mířil jí přitom na břicho?

Správně – nic z toho totiž tato stvoření nezajímá. Tvrdí, že jim jde o rovnoprávnost žen a mužů. Ale to už není pravda nějakých sto let.

Zajímá je moc nad druhými. Chtějí moc a nadvládu. A nenechme se mýlit. Bílý heterosexuální nepřítel lidstva je jen začátek. Pak přijdou na řadu matky a babičky nesprávně vychovávající své syny a vnuky. Dále je ten příběh trapně stejný. Po likvidaci vnějších nepřátel přijdou na řadu nepřítelkyně vnitřní, nedostatečně uvědomělé. Vzpomínáte, jak nedávno odvrhly Martinu Navrátilovou? Pronesla něco na ten způsob, že ženy jsou jiné než muži. Tedy věc, za kterou v minulém století mnohé bojovaly.

Ne, dámy, Vaše ideologie není obdivuhodná, je nebezpečná a zvrácená. Přidejte si mě na seznam.

Zdroj: https://michalzapletal1.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=752977